Nové (nejen online) semináře pro rok 2020

Petra Šimková

Leadership v období velkých změn

Různí lidé reagují na změny různým způsobem. Všichni ale během změn procházejí podobnými fázemi.

Seznamte se s tím, jaké fáze změny vás i vaše zaměstnance čekají, naučte se, podle čeho poznáte, v jaké fázi (ne-přijetí) změny se daný zaměstnanec nachází a zjistěte, jak s daným zaměstnancem komunikovatvést podle toho, v jaké fázi změny se právě nachází.

Online seminář v délce cca 90 - 120 minut.

Petra Šimková

Přemýšlejte o nových strategiích pomocí myšlenkových map

Myšlenky při přemýšlení nevznikají zcela logicky. Naskakují nám, jak chtějí. Pokud potřebuje vymyslet novou strategii, vyřešit nějaký zapeklitý problém, můžete vyzkoušet jednu z nejefektivnější metod přemýšlení, myšlenkové mapování (mindmapping).

Zjistěte,  k čemu všemu můžete myšlenkové mapy využít (možností vyžití je celá řada), naučte se vytvářet své vlastní myšlenkové mapy a položíte základ své nové strategii v podnikání, vedení lidí, řešení problémů.

Online seminář v délce cca 90 - 120 minut.

Petra Šimková

Zdoláváme změny OUT OF THE BOX aneb kreativním myšlením k lepšímu zvládání změn.

Způsobů, jak reagovat na změny nebo jak je řešit, je celá řada. Navíc každý z nás potřebuje jinou strategii, protože má jiné podmínky. Jak ale vymyslet, co je pro vás, vaše lidi, vaši firmu to nejlepší?

Seznamete se s různými kreativními technikami vhodnými pro přemýšlení, vyzkoušejte si několik z nich a rozšiřte si repertoár technik pro efektivní přemýšlení.

Online seminář v délce cca 90 - 120 minut.

Naučte se prezentovat, aby i "suchá" data posluchače bavila

Prezentujete často výsledky nebo data a nedaří se vám posluchače zaujmout? Naučte se s takovými informacemi pracovat tak, abyste nejen udělali dojem, ale aby prezentované informace zaujaly a posluchači si je dlouho pamatovali. Naučte se zasazovat informace do překvapivých souvislostívytvořit z nich souvislý příběh, který bude pro posluchače srozumitelnýzaujme je.

Jedno až dvoudenní tréninkový seminář.

Energy management aneb umění správného načasování

Umíte si naplánovat činnosti a úkoly podle time managementu IV. generace, ale nedaří se vám plány plnit? Plány jsou fajn, jenže zaměření na vnitřní energii je v dnešní době důležitější a dokonce klíčové. Jak s ní hospodařit, aby vám vydržela celý den? Jak si naplánovat správné věci na správný čas a plán dodržet?

Na semináři se dozvíte, jak načasovat úkoly a činnosti na správný čas, jak dobíjet naše vnitřní "baterky" v průběhu dne a jak být tudíž celkově efektivní a přitom neztrácet mnoho energie.

Jednodenní tréninkový seminář.

Myslete OUT OF THE BOX aneb kreativní myšlení v praxi

Nedaří se vám snadno přicházet na nové myšlenky a nápady? Máte pocit, že přemýšlení v zajetých kolejích vám nepřináší nic nového?  Myslíte si, že nejste kreativní? Ani jedno tak nemusí být, stačí vědět, jak na to.
Naučte se celou řadu technik, které vám přinesou nové myšlenky, nové nápady celkově efektivnější myšlení. Všechny techniky si "osaháte", vyzkoušíte, abyste je mohli okamžitě využívat v praxi.
Pozn.: O brainstormingu seminář rozhodně nebude :-)

Jednodenní tréninkový seminář.

Umění nastavování a plnění osobních cílů aneb plnění snů krok za krokem

Sny máme všichni, ale málokdo si je plní. Čím to? Proč spoustu dětských snů nerealizujeme, ačkoliv bychom si to tak přáli? Co vše člověk musí udělat proto, aby šel za svým snem?
Prozkoumejte důvody, proč se vám ještě nepovedlo jít za svým cílem/snem. Na praktickém semináři projdete krok za krokem, jak nad sebou vyzrát a pustit se do akce.
Součástí semináře je praktický návod a praktické rady. Každý účastník ze semináře odejde s konkrétním plánem.

Jednodenní tréninkový seminář.

Podívejte se na záznam příspěvku z on-line konference (8.4.2020) k tématu, jak se vyrovnávat se změnami, a to nejen koronavirovými, ale i post- virovými a dalšími

0
+
Témat seminářů a workhopů
0
+
Klientů (zejména firemních)
0
+
Zrealizovaných tréninků, seminářů, workshopů
0
+
Účastníků seminářů/tréninků/workshopů

Novinka ke stažení

6+3 tipy pro vaše úspěšné prezentace

PDF ke stažení zdarma

Stáhněte si PDF, pomocí kterého budete umět vytvářet jednoduché prezentace, podáte profesionální výkon a zdokonalíte svá vystoupení.

Rádi byste proškolili zaměstnance v některém tématu?

Napište mi, prosím, ráda zodpovím vaše otázky či vytvořím nabídku na míru vašim požadavkům

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů