Novinky pro rok 2020

Nová témata, nové semináře

Naučte se prezentovat, aby i "suchá" data posluchače bavila

Prezentujete často výsledky nebo data a nedaří se vám posluchače zaujmout? Naučte se s takovými informacemi pracovat tak, abyste nejen udělali dojem, ale aby prezentované informace zaujaly a posluchači si je dlouho pamatovali. Naučte se zasazovat informace do překvapivých souvislostívytvořit z nich souvislý příběh, který bude pro posluchače srozumitelnýzaujme je.

Získejte vliv na druhé pomocí znalosti osobnostní typologie MBTI

Jak lze získat pozitivní vliv (a vliv obecně) na druhé?
Poznejte, proč druzí lidé přemýšlejífungují zrovna tak či onak a co je k tomu vede. Znalost těchto důvodů a vlastností vám umožní se druhým lépe přizpůsobit, být k nim tudíž blíže a mít na ně větší pozitivní vliv.
Zdánlivě komplikovanou typologii osobnosti se naučíte jednoduchou formou, tak abyste jí mohli ve své praxi i životě využívat ihned.

Energy management aneb umění správného načasování

Umíte si naplánovat činnosti a úkoly podle time managementu IV. generace, ale nedaří se vám plány plnit? Plány jsou fajn, jenže zaměření na vnitřní energii je v dnešní době důležitější a dokonce klíčové. Jak s ní hospodařit, aby vám vydržela celý den? Jak si naplánovat správné věci na správný čas a plán dodržet?

Na semináři se dozvíte, jak načasovat úkoly a činnosti na správný čas, jak dobíjet naše vnitřní "baterky" v průběhu dne a jak být tudíž celkově efektivní a přitom neztrácet mnoho energie.

Myslete OUT OF THE BOX aneb kreativní myšlení v praxi

Nedaří se vám snadno přicházet na nové myšlenky a nápady? Máte pocit, že přemýšlení v zajetých kolejích vám nepřináší nic nového?  Myslíte si, že nejste kreativní? Ani jedno tak nemusí být, stačí vědět, jak na to.
Naučte se celou řadu technik, které vám přinesou nové myšlenky, nové nápady celkově efektivnější myšlení. Všechny techniky si "osaháte", vyzkoušíte, abyste je mohli okamžitě využívat v praxi.
Pozn.: O brainstormingu seminář rozhodně nebude 🙂

Umění nastavování a plnění osobních cílů aneb plnění snů krok za krokem

Sny máme všichni, ale málokdo si je plní. Čím to? Proč spoustu dětských snů nerealizujeme, ačkoliv bychom si to tak přáli? Co vše člověk musí udělat proto, aby šel za svým snem?
Prozkoumejte důvody, proč se vám ještě nepovedlo jít za svým cílem/snem. Na praktickém semináři projdete krok za krokem, jak nad sebou vyzrát a pustit se do akce.
Součástí semináře je praktický návod a praktické rady. Každý účastník ze semináře odejde s konkrétním plánem.

0
+
Témat seminářů a workhopů
0
+
Klientů (zejména firemních)
0
+
Zrealizovaných tréninků, seminářů, workshopů
0
+
Účastníků seminářů/tréninků/workshopů
prezentační tipy

Získejte ZDARMA e-book,

pomocí kterého budete umět vytvářet jednoduché prezentace, podáte profesionální výkon a zdokonalíte svá vystoupení.

Chcete získat více informací?

Napište mi, prosím, ráda zodpovím vaše otázky či vytvořím nabídku na míru vašim požadavkům

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů